Arbeitsort: Finnland, Keski-Suomi

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

Nordic Henkilöstöpalvelut Oy on vuonna 2003 perustettu henkilöstöpalveluihin erikoistunut suomalainen perheyritys. Toimintamme kattaa henkilöstövuokraus- ja suorarekrytointipalvelut, soveltuvuusarvioinnit sekä henkilöstöhallinnon- ja työnhaun koulutuspalvelut. Tavoitteenamme on olla alan luotettavin, osaavin ja halutuin toimija, joka tuntee syvällisesti asiakasyritysten tarpeet ja toimintatavat. Toimimme valtakunnallisesti seitsemässä eri toimipisteessä, ja olemme merkittävä kumppani niin pien- kuin suuryrityksille. Tutustu meihin tarkemmin www.nordic.fi. Haemme asiakasyritykseemme rakennustyöntekijää Jyväskylään Tehtäviisi kuuluvat: - Työmaa-alueen siisteydestä huolehtiminen. - Avustaminen valuissa ja elementtiasennuksissa, kirvesmiehen apulaisena toimiminen, suojauksien tekeminen ja tavaroiden kantaminen. Edellytykset: -Aikaisempi kokemus rakennustyömaalta sekä mielellään rakennusalan koulutus. -Hyvät tiimityöskentelytaidot. -Voimassa oleva työturvallisuuskortti. Tarjoamme: - Palkkauksen rakennusalan TES: in mukaan - Työ alkaa sopimuksen mukaan. (Vko 38 / vko 39) Jos koet olevasi etsimämme henkilö, jätä hakemuksesi osoitteemme www.nordic.fi kautta.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung