Arbeitsort: Finnland, Lappi

Anzahl der Arbeitsplätze: 5

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

Dynamo Henkilöstöratkaisut Oy on ketjuuntumaton henkilöstöpalveluyritys. Olemme erikoistuneet henkilöstövuokraukseen, henkilöstön ulkoistamispalveluihin ja suorarekrytointiin. Toimintamme perustuu pitkäaikaisiin asiakassuhteisiin ja vuosien kokemukseen alalta. Etsimme oululaiselle asiakkaallemme rakennustyöntekijöitä (5kpl) Tornioon voimalaitos työmaalle. Tehtäviisi kuuluvat mm. betonijuotosvalut ja jälkivalut sekä putkien asennukset. Töitä tehdään kahdessa vuorossa ja vuoro kestää 12 tuntia. Työvuorot ajoittuvat ajalle 6-18 ja 18-06. Varaudu siihen, että työpäiviä saattaa ajoittua myös viikonlopuille. Työt alkavat 10.8.2015, mutta voivat alkaa jo aiemminkin mikäli työvaiheet valmistuvat etuajassa. Kestoltaan työprojekti on noin kolme viikkoa. Olet etsimämme henkilö kun, - sinulla on kokemusta ko. tehtävistä tai muista rakennusalan töistä - pystyt itsenäiseen työskentelyyn - sinulla on voimassaoleva työturvallisuuskortti - sinulla on reipas työote Mikäli olet hakija Tornion ulkopuolelta, järjestyy majoitus asiakkaamme puolelta. Hae paikkaa pian ja varmista tästä itsellesi työpaikka! Paikat täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Hakemuskaavakkeen löydät osoitteesta www.dynamoratkaisut.fi Ilmoitathan myös suosittelijasi.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung