Arbeitsort: Finnland, Varsinais-Suomi

Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

Rakennusmies Haemme Turun talousalueelle rakennusmiestaitoa omaavaa yleismiestä. Haemme aiempaa kokemusta omaavaa rakunnusmiestä. Työt ovat pääosin rakennuspuolen töitä ja purkutöitä. Välillä myös muita yleisiä teollisuuden töitä. Eduksi katsotaan aiempi kokemus vastaavsta töistä sekä C- ajokorttia. Hakijalta vaaditaan voimassa olevaa työturvallisuuskorttia. Lisätietoja tehtävän vaatimista taidoista: Työturvallisuuskortti Tunnistitko itsesi? Täytä pikaisesti hakemuslomake osoitteessa www.aputeam.fi. Valinnat tehdään heti sopivien henkilöiden löydyttyä.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung