Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Pohjanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

Selekta Rakennus Oy on vuonna 1999 perustettu kotimainen toimivan johdon omistama henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin keskittynyt yritys. Toimimme valtakunnallisesti ja toimipisteemme sijaitsevat Helsingissä, Tampereella, Jyväskylässä, Oulussa ja Kuopiossa. Haemme Oulun rakennustyömaille RAKENNUSMIEHIÄ Sinulta löytyy alan peruskoulutus tai riittävä kokemus rakennusmiehen tehtävistä. Olet tunnollinen sekä tartut toimeen ripeästi. Onhan sinulla voimassa oleva työturvallisuuskortti. Työpaikan hakeminen: Internetissä - http://haeraksalle.fi/index.php?target=5&work=Rakennusmies

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung