Arbeitsort: Finnland, Keski-Suomi

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

Etsimme yritysasiakkaallemme rakennusapumiestä uudisrakennuskohteeseen. Työmaat sijaitsevat Jyväskylässä ja lähialueilla. Kokemus aikaisemmista rakennusalan töistä katsotaan eduksi, mutta tärkeintä on reipas asenne ja kova työmoraali. Hakijoilta odotamme, voimassa olevaa työturvallisuuskorttia oma-aloitteisuutta joustavuutta ja huolellisuutta tiimityöskentelytaitoa rehtiä ja reipasta asennetta työtä kohtaan aikaisempaa kokemusta vastaavista tehtävistä Mikäli kiinnostuit tehtävästä, niin jätä hakemus nettisivujemme kautta mahdollisimman pian! Paikat täytetään sopivan hakijan löytyessä. Olemme yhteydessä haastatteluun kutsuttaviin henkilöihin. Banssi on laadukkaisiin rekrytointi- ja henkilöstövuokrauspalveluihin erikoistunut valtakunnallinen henkilöstötalo. Kauttamme työllistyy vuosittain useita satoja ammattilaisia eri aloille määräaikaisiin tai vakituisiin työsuhteisiin. Toiminnassamme olemme sitoutuneet pitkäjänteisyyteen, työntekijöiden arvostamiseen sekä avoimuuteen. Olemme kuluvan vuoden aikana avanneet uuden toimiston Jyväskylään ja haemme parhaillaan keskisuomalaisia eri alojen osaajia jatkuvasti kasvavaan joukkoomme. Kaikki avoimet työpaikkamme löydät osoitteesta www.banssi.fi.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung