Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Pohjanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige Hilfsarbeiter
   Bergbau und Baugewerbe
        Bauhilfsarbeiter (gebäude)

Aufgabenbereich:

Etsimme Oulun seudun työmaille hyvällä asenteella varustettuja rakennusapumiehiä. Kokemusta rakennusalalta sinulla tulisi olla vastaavista töistä, mutta näissä töissä asenne ratkaisee! Työtehtävät koostuvat työmaan siisteydestä huolehtimisesta, tavaran kantamisesta ja muista avustavista töistä. Työmaalla työskentely edellyttää voimassaolevaa työturvallisuuskorttia. Täytä hakemus linkistä tai laita vapaamuotoinen teksti + CV spostilla osoitteeseen hannu.palosaari@varvaamo.fi tai soita 0400 374 127. Värväämö Oy on nuorekas ja erilainen työnvälitystoimisto, joka on tuonut alalle täysin uuden toimintatavan. Värväämön Rakentajapalvelu palvelee työnantajia ja työntekijöitä osoitteessa www.värväämö.fi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung