Arbeitsort: Finnland, Pirkanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Präzisionsarbeiter, Kunsthandwerker, Drucker
   Töpfer und Glasmacher
        Glasmacher und -schneider usw.

Aufgabenbereich:

VOISIKO SINUSTA TULLA MANU? Alma Manu Oy:n Tampereen lehtipainossa työskentelee meitä Manuja noin 80. Painamme vuonna 2013 käyttöönotetussa tuotantolaitoksessamme muun muassa Aamulehteä, Kauppalehteä ja Iltalehteä. Näiden lisäksi painamme monia muita lehtiä. HAEMME TAMPEREEN LEHTIPAINOON PAINOTYÖNTEKIJÖITÄ Haemme joukkoomme oma-aloitteisia tarvittaessa töihin kutsuttavia painotyöntekijöitä eripituisiin määräaikaisuuksiin( 3-12 kk) ja vakituiseen työsuhteeseen. Odotamme sinulta lehtipainon ja postituksen osaamista ja kykyä itsenäiseen työskentelyyn. Olet reipas ja tulet hyvin toimeen ihmisten kanssa. Englannin kielen taito on eduksi tehtävän hoidossa. Työsi on vuorotyötä. Tarjoamme sinulle vastuullisen ja mielenkiintoisen tehtävän, jossa oppii joka päivä uutta. Hakemukset tulee jättää internetsivuillamme http://www.almamanu.fi/toihin-meille/avoimet-tyopaikat/ sähköisesti viimeistään 8.9.2015. Lue lisää Alma Manusta työpaikkana osoitteessa www.almamanu.fi.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung