Arbeitsort: Finnland, Pirkanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

Haemme asiakasyrityksemme palvelukseen ammattitaitoista PAIKKARIA/SEMENTTIMIESTÄ saneeraus- ja uudiskohteisiin Pirkanmaan alueelle. Etsimällämme henkilöllä on: -Vahva kokemus vastaavista tehtävistä -Kyky itsenäiseen työskentelyyn -Asennetta ja halua suoritua hyvin työtehtävistään Työturvallisuuskortti oltava, tulityökortti ja oma auto katsotaan eduksi. Rekrytointipalvelu Sihti Oy on henkilöstöhallinnon ja rekrytoinnin notkea ammattilainen. Toteutamme johtajien ja asiantuntijoiden osuvia rekrytointeja, suorahakuja ja henkilöstövuokrausta. Olemme yritysten johdon ja henkilöstön kokonaisvaltainen kumppani. Palveluvalikoimaamme kuuluvat myös liiketoiminnan kehittämispalvelut ja soveltuvuuden arvioinnit. Rekrytointipalvelu Sihti Oy on Henkilöstöpalveluyritysten liiton auktorisoitu jäsen.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung