Arbeitsort: Finnland, Päijät-Häme

Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Landwirtschaft, Jagd, Forstwirtschaft und Fischerei

Aufgabenbereich:

Yrityksemme on Suomen suurimpia ja maailman suurin suoramyyntialan yritys. Edustamme kansainvälistä Lux Internationalia, jolla on toimintaa yli 35 maassa ympäri maailmaa. Suomessa emoyhtiömme Hedengren on 1918 perustettu sähköalan maahantuontiyritys HAEMME HENKILÖITÄ, JOTKA HALUAVAT NÄYTTÄÄ MIHIN PYSTYVÄT!!! Miltä sinusta tuntuisi saada kykyjesi ja ahkeruutesi mukainen tulotaso? Haluaisitko näyttää mihin parhaimmillasi pystyt? SE ONNISTUU KUN ME: - Tarjoamme päivittäisen sparrauksen / tuen / laadukkaan koulutuksen (Takuupalkka) - Huolehdimme taloudestasi, budjetoitu ansio alussa 3523€/kk + bonukset - Tarjoamme tavoitteita ja visioita. Esimiesharjoittelija-ohjelmaan mukaan valituille takaamme nopean etenemisen uralla. - Taitaville ja ahkerille mahdollisuus kansainväliseen uraan ja todella korkeaan palkka tasoon. - Tarjoamme mukavan, kiinnostavan ja vapaan työn SE ONNISTUU KUN SINÄ: - Olet ahkera ja positiivisuuteen - Päätät itse, että nyt on se hetki! - Omaat halun oppia uutta, sekä oman auton - Työkokemuksellasi tai koulutustasollasi ei ole merkitystä! - Olet alussa valmis pitkiin päiviin MITÄ TEHDÄ Vieraile netti sivuillamme ja lähetä hakemuksesi sähköpostilla, otamme pian yhteyttä

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung