Arbeitsort: Finnland, Uusimaa
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Landwirtschaft, Jagd, Forstwirtschaft und Fischerei

Aufgabenbereich:

Myyntijohtaja Etsimme kasvavaan ja kansainvälistyvään Helsingin tai Oulun toimistoomme Myyntijohtajaa. Myyntijohtajana olet vastuussa myynnin kehittämisestä, uusasiakashankinnasta sekä nykyisten asiakkuuksien ylläpidosta. Koulutuksesi ja aiemman työkokemuksesi tulee olla markkinoinnin ja myynnin alalta. Olet toiminut onnistuneesti myyntitehtävissä ja haet uusia haasteita, joissa pystyt kehittymään myynnin saralla. Mypose tekee innovatiivisia Some markkinointiratkaisuja tapahtumien, matkailukohteiden ja kaupan käyttöön. Tarjoamme asiakkaillemme hauskoja, helposti toteutettavia ja vaikuttavia sosiaalisen median kampanjoita. Lisätietoja Ari Rautiainen 050 5343140. Hakemukset: rekry@mypose.fi Helsinki tai Oulu, rekry@mypose.fi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung