Arbeitsort: Finnland, Etelä-Savo

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Arbeitskräfte in der Landwirtschaft und Fischerei

Aufgabenbereich:

Etsimme asiakkaallemme metsuria/metsänraivaajaa Pieksämäen alueelle. Kohteet sijaitsevat Pieksämäen lähiympäristössä, mutta myöhemmin syksyllä kohteita voi olla muidenkin kuntien alueella. Asunto on mahdollista järjestää työnantajan kautta. Edellytämme sinulta Kokemusta metsänraivauksesta ja kykyä itsenäiseen työskentelyyn sekä oman auton käyttömahdollisuutta. Mahdollisuus omien tarvikkeiden käyttämiseen luetaan eduksi. Kiinnostuitko? Rekisteröidy hakijaksi www.staffpoint.fi ja täytä hakemus huolellisesti sekä liitä CV hakemukseesi. Meille on erittäin tärkeää tietää, mitä olet tehnyt aikaisemmin, mitä osaat ja mitä haluat tehdä tulevaisuudessa. Työpaikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä. Lisätietoja Ville Asikainen Rekrytointikonsultti, Rakennus-,logistiikka ja kiinteistönhuolto StaffPoint Oy Kauppakatu 9 70100 KUOPIO 020 720 6637 vaihde 020 7206 200 ville.asikainen@staffpoint.fi www.staffpoint.fi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung