Arbeitsort: Finnland, Pirkanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Architekten, ingenieure und verwandte Wissenschaftler
        Elektronik- und Fernmeldeingenieure

Aufgabenbereich:

Haemme asiakasyrityksellemme LVI-SUUNNITTELIJAA Tampereelle! Odotamme sinulta: - LVI-alan insinööritason koulutusta - Kokemusta useamman vuoden ajalta rakennusten (asuin/toimitila) lvi-suunnittelusta - Itsenäistä ja aktiivista otetta työntekoon - Englannin kielen taitoa ja kykyä tulla toimeen erilaisten ihmisten kanssa Tarjoamme sinulle: - Vakituisen työpaikan pk-seudulla mukavassa työyhteisössä - Kokeneemmalle mahdollisuus myös projektipäällikön tehtäviin. Täytä hakemus kotisivuillamme ja liitä mukaan CV. Lisätietoja tehtävästä antaa henkilöstökonsultti Maria Tanner (050) 572 0940. Lokki Henkilöstöpalvelut Oy on vuonna 2005 perustettu yritys. Välitämme vuokratyövoimaa, teemme suorarekrytointeja ja järjestämme erityyppisiä turvallisuusalan koulutuksia. Olemme Henkilöstöpalveluyritysten Liiton jäsen ja kuulumme tilaajavastuu.fi -rekisteriin. http://lokki.fi/kaikki-tyopaikat/, Tampere, http://lokki.fi/kaikki-tyopaikat/#jobid534181

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung