Arbeitsort: Finnland, Uusimaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Sonstige personenbezogene Dienstleistungsberufe
        Gesellschafter und Zofen/Kammerdiener

Aufgabenbereich:

Etsimme yrittäjää kosmetologin/jalkahoitajan tehtäviin Vantaan Pähkinärinteessä sijaitsevaan Parturi-Kampaamo Hius Onnin tiloihin. Kyseessä äitiysloman sijaisuus, mutta mahdollisuus myös pidempään vuokrasuhteeseen. Käytössäsi sinulla on oma huone (n.10 neliötä). Vuokran hintaan kuuluu myös asiakastuoli. Sinulla on myös valmiina hyvä ja mukava asiakaskunta. Hius Onni sijaitsee Pähkinärinteen ostoskeskuksessa keskeisellä paikalla, hyvien kulkuyhteyksien varrella. Yrityksessä työskentelee kolme parturi-kampaajaa.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung