Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Savo

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Präzisionsarbeiter, Kunsthandwerker, Drucker
   Für Metall und verwandte Werkstoffe
        Schmuckwarenhersteller und Edelmetallbearbeiter

Aufgabenbereich:

Asiakasyrityksemme tarvitsee kiillottajaa (esim. hopea- ja kultakoruille). Kiillottajalta vaaditaan hyvää fyysistä kuntoa. Työntekijällä tulee olla tarkkuutta, hyvä käsien ja silmien koordinaatio. Käsillä tekotaito on eduksi. Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä ja töiden kesto jouluun saakka, mahdollisesti pidempään. RTK-Henkilöstöpalvelu Oy on paikallisesti toimiva yritysten ja yhteisöjen henkilöstöratkaisuihin erikoistunut palveluyritys. Toiminta-ajatuksemme on tarjota yrityksille ja yhteisöille laadukkaita ja joustavia henkilöstöratkaisuja laaja-alaisesti tuotannosta toimistoon sekä järjestää työntekijöille monipuolisia työllistymismahdollisuuksia. Elämäntehtävämme on löytää oikeat tekijät oikeisiin töihin. Aluetoimistomme sijaitsevat Joensuussa, Kuopiossa, Mikkelissä ja Varkaudessa.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung