Arbeitsort: Finnland, Uusimaa
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Palveluihimme kuuluvat joustava resurssienhallintapalvelu, henkilöstövuokraus, suorarekrytointipalvelut ja ulkoistuspalvelut. Toimimme valtakunnallisesti usealla toimialalla mm. Toimisto, IT, Asiakaspalvelu, Rakennus ja Teollisuus. Kumppanuus kanssamme on ketterää, tehokasta ja joustavaa. Tarjoamme asiakkaillemme toimialakohtaiset henkilöstöratkaisut. Etsimme asiakasyrityksellemme kokenutta Kaivinkoneenkuljettajaa maanrakennukselle Uudelle maalle. Edellytämme hakijalta: - kokemusta kaivinkoneenkuljettajan työstä maanrakennuksella vaativissa tehtävissä - työturvallisuuskorttia - oma-aloitteellisuutta - itsenäistä ja ripeää työotetta - sujuvaa suomen kielen taitoa - oma auto katsotaan eduksi Jätä hakemus linkin kautta.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung