Arbeitsort: Finnland, Etelä-Pohjanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Holzbearbeiter, Möbeltischler und verwandte berufe
        Möbeltischler

Aufgabenbereich:

Etsimme asiakkaallemme Seinäjoen alueelle kaapelinäytöstä kokemusta omaavia henkilöitä. Työtehtäviisi kuuluvat työkohteissa tapahtuvat kaapelien etsimiset ja merkitsemiset. Edellytämme sinulta Alan koulutusta (puhelinasentajan, tietoliikennealan- tai sähköalan koulutus) Karttojen ja sähköpiirustusten lukutaito, keskusten ja jakamoiden tuntemus. Aiempaa kokemusta vastaavista tehtävistä. Ajokortti (B) Ammattikortteja (työturvallisuus). Tarjoamme sinulle Monipuolisen ja mielenkiintoisen työn yhdessä Suomen suurimmista alan palveluja tarjoavista yrityksistä. Kiinnostuitko? Työt alkavat vaiheittain syyskuussa 2015. Työsuhde on määräaikainen. Lisätietoja Janne Ritola Asiakkuuspäällikkö Staffpoint Oy, Koulukatu 10B, 60100Seinäjoki 020 720 6615 janne.ritola@staffpoint.fi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung