Arbeitsort: Finnland, Pirkanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

WorkPower on luotettava, yli 10 vuotta toiminut henkilöstöpalvelualan yritys. Rekrytoimme henkilöstöä suoraan asiakasyrityksillemme sekä vuokraamme eri alojen osaajia. Toimimme koko Suomen alueella sekä kansainvälisillä markkinoilla. Vuosittain WorkPowerin kautta saa työtä yli 800 henkilöä, liity energiseen joukkoomme! Etsimme asiakkaallemme ikkuna- ja oviasentajaa Pirkanmaan alueelle. Työsuhde alkaa vuokratyösuhteella, mutta mahdollisuus myöhemmin toimia omalla toiminimellä, jos halukkuutta on. Eduksi katsotaan aiempi kokemus rakennusalalta sekä ikkuna- ja oviasennuksista, mutta asenne ratkaisee. Toivomme asiakaspalveluhenkisyyttä, sillä työ tehdään asiakkaiden kodeissa. Työ edellyttää suoritettua työturvallisuuskorttia. Työhaastattelut pidetään ensi viikon keskiviikkona 29.7 Hämeenlinnassa. Laitathan hakemuksen pikaisesti ja ajan tasalla olevan ansioluettelon. Kerrothan hakemuksessa aiemmasta työkokemuksestasi. Täytä hakemus osoitteessa workpower.fi/rakennus

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung