Arbeitsort: Finnland, Keski-Suomi
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Präzisionsarbeiter, Kunsthandwerker, Drucker
   Töpfer und Glasmacher
        Glasgraveure und -ätzer

Aufgabenbereich:

Asiakkaamme etsii GRAAFISEN ALAN JÄLKIKÄSITTELIJÄÄ keikka-/projektiluonteiseen työsuhteeseen. Toivomme hakijalta: - painoalan/graafisen alan koulutusta - graafisen alan työkoneiden tuntemusta - työkokemusta alalta - motivaatiota työllistyä graafisella alalla - mahdollisuutta tehdä vuorotyötä Mikäli koet olevasi sopiva henkilö kyseiseen tehtävään, laita hakemuksesi www.go-on.fi kautta. Paikka täytetään heti sopivan ehdokkaan löydyttyä. Go On Yhtiöt on suomalainen henkilöstöpalveluja tarjoava yritysketju, jonka kautta löydät runsaasti avoimia työpaikkoja ja uramahdollisuuksia. Palveluihimme kuuluvat mm. henkilöstövuokraus, rekrytointi, ulkoistaminen, henkilöarvioinnit, koulutus sekä urasuunnittelu. Kuulumme Henkilöstöpalveluyritysten Liittoon (HPL). Lisätietoja meistä löydät osoitteesta www.go-on.fi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung