Arbeitsort: Finnland, Pirkanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Baukonstruktionsberufe
        Zimmerer und Bautischler

Aufgabenbereich:

Carrot Henkilöstöpalvelut on kotimainen, vuonna 1998 perustettu henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin erikoistunut yritys. Työllistämme päivittäin useita satoja eri toimialojen osaajia. Joustavat ja henkilökohtaiset palvelumme tavoittavat valtakunnallisesti kaikki Suomen talousalueet. Asiakasyrityksemme etsii kauttamme ammattitaitoisia bitumieristäjiä kattotöihin Tampereelle. Kohteina pääasiassa teollisuuden tuotanto- ja varastorakennuksia (uudis ja saneeraus). Toivomme jonkin verran alan työkokemusta ja mustaa tulityökorttia. Työtä tehdään pääsääntöisesti urakalla, osaavalle tekijälle hyvät ansiot. Työ alkaa heti sopivien tekijöiden löydyttyä. Hakijan asuinpaikalla ei väliä. Majoitus järjestyy Tampereelta. Täytä hakemus sivuillamme http://www.carrot.fi/ Lisätiedot: Roope Oksanen 0400 740 818

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung