Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Karjala

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Landwirtschaft, Jagd, Forstwirtschaft und Fischerei

Aufgabenbereich:

Haemme palvelukseemme Asiakasvastaavaa. Tehtävässä työskentelet mm. John Deeren ja Sandvik Miningin asiakasrajapinnassa. Olet luonteeltasi markkinointihenkinen, vastaat tarjouslaskennasta ja tuotehinnoittelusta, sekä osallistut myynnin ja markkinoinnin kehittämiseen. Työtehtävissä edellytetään insinööritason koulutusta ja englanninkielen taitoa. Lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi palkkatoivomuksineen 6.9.2015 mennessä osoitteeseen jarmo.perala@suomenlevyprofiili.fi tai Kuhasalontie 18 80220 Joensuu. Lisätietoja työtehtävistä voit tiedustella puhelimitse 31.8-1.9.2015 klo 13.00-15.00 välisenä aikana numerosta 040 7308983/Jarmo Perälä. Yrityksen internetsivut: www.suomenlevyprofiili.fi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung