Arbeitsort: Finnland, Päijät-Häme

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Landwirtschaft, Jagd, Forstwirtschaft und Fischerei

Aufgabenbereich:

Haemme teknisen alan asiakasyrityksellemme myyntiorganisaation esimiestehtävään aluepäällikköä Lahden talousalueelle. Oletko toiminut vaativan ratkaisumyynnin tai myynnin johdon tehtävissä ja olet kiinnostunut alasta. Jätä meille CV:si ja kerro vahvuuksistasi. Tulet toimimaan alueesi myyntiorganisaation esimiehenä ja vastaamaan näin oman alueesi toiminnasta ja tuloksesta. Edellytämme hakijoilta myynnin johtamisen kokemusta tai vahvaa B2B- myynnin pohjaa sekä kiinnostusta rakentamiseen. Palkkaus neuvotellaan erikseen, mutta on tehtävän vaatimustasoa vastaava.. _______________ Mikäli tehtävä ei vastaa profiiliasi, jätä meille kuitenkin CV:si ja kerro osaamisestasi hr@skillconcept.fi olemme sinuun yhteydessä kun sopiva tehtävä löytyy Käy myös tykkäämässä meidän facebook sivuista ja saat tiedon avoimista paikoista ja uusista tapahtumista http://www.facebook.com/SkillConcept

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung