Arbeitsort: Estland, Põhja-Eesti
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Schriftsteller, bildende oder darstellende Künstler
        Autoren, Journalisten und andere Schriftsteller

Aufgabenbereich:

kandidaat peab olema tugeva kriitikameelega ning emotsionaalselt tasakaalukas; saatejuht on see, kes oma huvitava natuuriga loob teleeetris meeldiva atmosfääri ning loob hea maine nii endale, kui tehtavale tööle; hea kandidaat on kindlasti korrektne, kohusetundlik, õpivõimeline, aus ning viisakassaatejuhi ülesandeks on suhelda televaatajatega, saatekülalistega, vastata kõnedele ja SMS-delepaindliku graafikuga tööaega, väljaõpet ning motiveerivat töötasusaade "NightChat" on eetris kõikidel öödel Kanal12s, algusega ca 01.30 - 05.00; saade "Jututuba" on eetris argipäeviti 11.00-14.00ni; kuna töö toimub vahetustega, siis on võimalik koostada töötajale sobiv graafik; rutiini ei tohiks tekkida, kui töötaja ise on huvitav ja osav suhtleja; kui sa oskad nutikalt provotseerida ja jääda alati hea maitse piiresse, siis on see töökoht sulle sobiv; töökoha võimalus nii Tartus kui Tallinnas, täpsem info vestlusel; suvel tuleb valmis olla selleks, et saated toimuvad ka välitingimustes

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung