Arbeitsort: Estland, Põhja-Eesti
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 1,200.00 EUR / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Unternehmensberatungs- und Organistionsfachkräfte
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

erialane kõrgharidus; vene keeles ametialase sõnavara valdamine; soovitavalt inglise keele oskus kesktasemel• ettevõtte juhtkonnaga koostöös turundusplaanide ja eelarvete koostamine; • arengustrateegiate ja –kavade välja töötamisel osalemine, turundusplaanide koostamine; • uute toodete turule toomine; • erinevate toodete turundusjuhtimine sealhulgas: hüpoteeklaenud, kiirlaenud ja autoliising; • reklaamikampaaniate planeerimine ja läbiviimine, tulemuslikkuse mõõtmine/analüüsimine; • reklaammaterjalide, reklaamklippide ja kuulutuste ettevalmistamine; • täiendavate turunduskanalite leidmine ja kasutamine; • koostöö agentuuride ja partneritega ; • veebikeskkondade ajakohastamine; • otsese juhi poolt tulenevate ühekordsete tööülesannete täitmine; mitmekesist tööd kasvavas ja arenevas ettevõttes; arenguvõimalusi; lisakoolitusi; sõbralikku kollektiivi; motiveerivat pakettihea suhtlemis- ja eneseväljendusoskusega, kohanemisvõimega, loov, kreatiivne, ideederikas, hea stressitaluvusega, viisakas, korrektne, täpne, tähelepanelik, hea iseseisva töö organiseerimise oskusega, positiivse ellusuhtumisega, lojaalne

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung