Arbeitsort: Estland, Kesk-Eesti
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Verarbeitendes Gewerbe

Aufgabenbereich:

töötahet; õppimisvõimet ja õppimissoovi; kohusetundlikku töössesuhtumist; kohanemisvõimet ja avatust uuendustele; koostöövalmidust meeskonnatööks; head suhtlemisoskust ja kolleegidega arvestamist; valmidust järgida kokkulepitud reegleid ja tavasid; valmisolek vahetustega tööksmetalltoodete värviliinile ja sealt maha tõstmine, toodete koostamine, komplekteerimine ja pakkiminetehasesisest väljaõpet ja oskusi kogu eluks; pikaajalist töösuhet; kaasaegseid töövahendeid; vaheldusrikast ja mitmekesist tööd; sõbralikku ja toetavat meeskonda; sooje tööruume; häid olmetingimusi: söökla, reedeti saun, puhkepausidel interneti kasutamise võimalus, kohviautomaat; soovi korral tööriideidtöö on füüsiline

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung