Arbeitsort: Estland, Lõuna-Eesti
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 20

Berufsfeld

Gesetzgeber und leitende Verwaltungsbedienstete
   Leitende bedienstete von Interessenorganisationen
        Politischee Parteien

Aufgabenbereich:

oled vähemalt 20 aastat vana; huvitud laste ja noortega töötamisest; oskad juhtida ja organiseerida meeskonda; oled iseseisev ja aja planeerimisoskusega; otsustus-ja algatusvõimeline; vastutusvõimeline 7–18 aastastest noortest koosneva malevarühma juhtimine vähemalt ühe malevavahetuse jooksul; rühma tegevuse korraldamine ja vaba aja sisustamine ettevalmistavaid koolitusi rühmajuhi tööks; põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd; meeskonnatöö-ja juhtimise kogemust; toetavat ja nooruslikku kollektiiviKasuks tuleb: varasem kogemus noorsootöö valdkonnas; töökogemus laagrikasvatajana; vahetuse pikkus on olenevalt rühmast 7 – 14 päeva

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung