Arbeitsort: Estland, Põhja-Eesti
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 3.70 EUR / pro Stunde
Anzahl der Arbeitsplätze: 5

Berufsfeld

Bediener stationärer und verwandter Anlagen
   Holzaufbereitung und Papierherstellung
        Holzaufbereitungsanlagen

Aufgabenbereich:

tunned huvi töötamise vastu puidutööstusettevõttes ning Sinu eesmärgiks on rakendada ennast parimate töötulemuste nimel. Sind iseloomustab tugev töötahe, täpsus ja kohusetundlikkus. Kasuks tuleb eelnev kogemus puidutööstuseserinevate tööoperatsioonide teostamine tsehhis vastavalt meistri korraldustele: materjali etteandmine seadmetele, pooltoodangu liigutamine seadmete vahel, toodangu komplekteerimine ja paigutamine jnetööd arenevas ja põnevas valdkonnas! Töö toimub ühes vahetuses, esmaspäevast reedeni. Tööpäev algab kell 7.30 ja lõppeb kell 16.20. Tootmiskompleks asub Tallinna kesklinnast ca 8 km kaugusel Harjumaal, Loo alevikus. Ettevõte pakub transporti tööle jõudmiseks ning koju saamiseks Tallinn-Loo-Tallinn ning Maardu-Loo-Maardu

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung