Arbeitsort: Estland, Lõuna-Eesti
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Baugewerbe

Aufgabenbereich:

hea organiseerimisvõime ja arvutikasutamise oskus (Office, AutoCAD); orienteeritus eesmärgile ja tulemuseleehitustegevuse igapäevane planeerimine, organiseerimine ja juhtimine ehitusobjektidel; tööde kvaliteedi vastavuse tagamine vastavalt ehitusnormidele, projektdokumentatsioonile; eelarve ja tähtaegade jälgimine; suhtlemine tellija esindaja, järelvalve ning alltöövõtjatega tehnilistes küsimustes; teostusdokumentatsiooni koostamise, kogumise ja säilitamise korraldaminekaasaegseid töötingimusi; heal tasemel põhipalka; vastutusrikast ja iseseisvat tööd; enesetäiendamise võimalusi; ausat ning turvalist töösuhetkasuks tuleb ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung