Arbeitsort: Estland, Lõuna-Eesti
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 478.00 EUR / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Modelle, Verkäufer und Vorführer
   Verkäufer und Vorführer in Geschäften

Aufgabenbereich:

Sa oled tuntud kui VÄGA hea klienditeenindaja (või arvad, et võid olla just selline); kellest lugusid räägitakse; kellest kliendid lugu peavad; keda kolleegid eeskujuks võtavad. Ja kui rasketes olukordades “keskpärane klienditeenindaja” alla annab, lähed Sina põlema ja otsid uusi võimalusi; oled kogu aeg loov ja täielikult fännad seda, mida teed; siis on väga suur tõenäosus, et oled komistanud võimaluse otsa. Otsime hullupööra õppimisele ja klientidele pühendunud suunanäitajat. Kui oled kunagi unistanud olla osa uskumatult kreatiivsest meeskonnast, mis teeb tulemusi ja naudib see juures protsessi, siis tegutse välkkiirelt! aktiivse müügitöö teostamine, klientidele toodete tutvustamine (elektroonilised sigaretid, varuosad ja e-vedelikud); toodete ning ettevõtte esindamine üritustelmeeldivat kollektiivi ja vaheldusrikast tööd noores; kuid perspektiivikas ettevõttes. Võimalust kasvada koos meiega ning rakendada omapoolseid ideid selle teostamiseks.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung