Arbeitsort: Estland, Põhja-Eesti
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Modelle, Verkäufer und Vorführer
   Verkäufer und Vorführer in Geschäften

Aufgabenbereich:

ootame Sind oma meeskonda, kui: oled julge ja enesekindel suhtleja; oled optimistlik ja aktiivne, tulemustele orienteeritud; oled iseseisev, oskad oma aega ja tegemisi hästi planeerida; oled abivalmis ja positiivse ellusuhtumisega uute kliendisuhete loomine; potentsiaalsete klientide kaardistamine ja nendega kontakti loomine; klientide nõustamine telefoni teel; tellimuste vormistamine tasuta koolitustel osalemist, väljaõpet tööks; paindlikku tööaega ja –koormust; tööaeg E-R kella 9-17 vahemikus, aga täpsed kellaajad ja sobiv töömaht võimalik personaalselt kokku leppida; tulemustele vastavat töötasu; sõbralikku tööõhkkonda ning toetavat ja professionaalset meeskondaootame Sind kandideerima, kui pead sobivaks väljakutseks uute kliendisuhete loomist, aktiivset suhtlemist ja kvaliteetse koolitusteenuse müüki telefoni teel

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung