Arbeitsort: Estland, Lääne-Eesti
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Unternehmensberatungs- und Organistionsfachkräfte
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

sõltumatus ja koostöövalmidus; hea koordineerimis- ja suhtlemisoskus; algatusvõime, aktiivsus ja julgeid ideed; võime iseseisvalt töötada; paindlikkust tööaja ja välislähetuste suhtes; soovitavalt turundus- või turismialast haridust; teadmisi Hiiumaast, turismist, turundusest ning turismisihtkoha arendamisest; väga head eesti, inglise ja kolmanda keele (saksa / vene / rootsi / soome) oskust nii kõnes kui kirjas; head arvutioskust; teadmisi projektijuhtimisest ja arengukavade koostamisest; B-kategooria juhiloa olemasolu.Hiiumaa turismistrateegia ja turundusplaani rakenduskava koostamise koordineerimine ja arendustegevuste eestvedamine; koostöö maakonna turisminõukoguga, Hiiumaa turismiettevõtjate ja -asjaliste, omavalitsuste, maavalitsuse, EASi turismiarenduskeskuse ja MTÜga Lääne-Eesti Turism; Hiiumaa kultuuri- ja spordisündmuste kalendri koostamine; läbirääkimiste pidamine turismiasjalistega hooaja pikendamise tegevusteks: maakonna turundustegevuste vedamine messidel, meedia ja teabematerjalide kaudu; koostöö teiste turismiasjalistega maakondlike turismi- ja turundusprojektide väljatöötamine, rahastajate leidmine, projektide kirjutamine ja elluviimisele kaasaaitamine.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung