Arbeitsort: Deutschland, Erfurt, Kreisfreie Stadt
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 3

Aufgabenbereich:

Randstad Referenznummer: R_587397 Akár földgáz, áram vagy távfütés: ügyfelünk naponta a létszükségletü energiával több, mint 500000 lakost lát el, az egyik vezetö energiaszolgáltató Közép-Németorszáagban. A vállalat magánháztartásokat, üzleti ügyfeleket, ipari üzemeket, valamint közmüveket és közösségi ellátókat lát el energiával. Ezen kívül számos energiaspecifikus szolgáltatást is kínál. Ennek az ügyfelünknek keresünk a következö lehetséges idöpontra. Costumizing SAP ügyintézöt Feladatok: - Costumizing-beállítások az SAP-rendszerben - Nyomtatványok alkalmazásának bevezetése - Díjszabások karbantartása - Meglévö beállítások biztonsági dokumentációja - Rendszerbeállítások az IT-szolgáltatóval - IT-projektekben való közremüködés Az Ön profilja: - Jó eredménnyel befejezett tanulmányok (Bachelor) az informatika vagy mérnöki területen - Kiváló ismeretek az SAP területén (SAP IS-U) - Jogosítvány - Strukturált, terv szerinti munkavégzés - Egyéno felelösség, kezdeményezökészség - Jó német nyelvismeret szóban és írásban (B2-szint) Amit kínálunk Önnek: - Vonzó fizetés 30.000 Euró évente (megállapodási alap) - Alapos, pontos és átfogó betanulás, bedolgozás - Határozatlan idejü szerzödés - Jó esélyek a partnervállalat általi átvételre - Szabadság-és karácsonyi juttatás - Nagyon jó üzemi környezet Munkavégzés helye: - Erfurt Amennyiben hirdetésünk fölkeltette érdeklödését, küldje el német nyelvü önéletrajzát a munka-nemetorszag@randstad.de címre Kapocsolattartó: Petri Dániel és Piehler Katalin Telefon: 00493416960937 Die deutsche Übersetzung: Ob Erdgas, Strom oder Fernwärme: Über 500.000 Einwohner versorgt unser Kunde, ein führender Energiedienstleister in Mitteldeutschland, tagtäglich mit lebensnotwendiger Energie. Das Unternehmen beliefert Privathaushalte, Geschäftskunden, Industriebetriebe sowie Stadtwerke und kommunale Versorger. Darüber hinaus werden umfangreiche energiespezifische Dienste angeboten. Für diesen Kunden suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt Sachbearbeiter Customizing SAP (m/w) Ihre Aufgaben: - Customizing-Einstellungen im SAP-System - Durchführung von Formularanpassungen - Tarifpflege und Preisanpassungen - prüfungssichere Dokumentation vorgenommener Einstellungen - Systemabstimmung mit dem IT-Dienstleister - Mitarbeit in IT-Projekten Ihr Profil: - Gut abgeschlossenes Studium (Bachelor) im Bereich Informatik oder Ingenieurwesen - Ausgeprägte Kenntnisse im SAP-Umfeld (SAP IS-U) - Führerschein - Konzeptionelle und strukturierte Arbeitsweise - Eigenverantwortung und -initiative - Team- und Kommunikationsfähigkeit - Gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift (B2) Wir bieten Ihnen: - Gehalt ab 25.000,00 EUR p. a. (Verhandlungsbasis) - Grundlegende, sehr sorgfältige und umfassende Einarbeitung - Unbefristeten Arbeitsvertrag - Gute Chancen für eine Übernahme in das Kund

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung