Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihomoravský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Moderne medizinische Fachberufe
        Medizinische Assistenten

Aufgabenbereich:

SurGal Clinic s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Zdravotnický asistent do směnného provozu na oddělení následné intenzivní péče Požadujeme: praxe na chirurgickém oddělení vítána, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, čestnost. Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, vč. mimořádných příplatků, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, práce v centru Brna, další výhody Mzda: platová třída 8 + příplatky Nástup: možný od 1.12.2015 Kontakt: hlavní sestra Bc. Jana Svobodová, tel. 532149302, e-mail: svobodova@surgalclinic.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung