Arbeitsort: Tschechische Republik, Ústecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Nicht-wissenschaftliche Krankenpflege- und Geburtshilfefachkräfte
        Krankenschwestern/-pfleger

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: Klášterní 2, Velké Březno, Ústí nad Labem. Požadujeme: platnou registraci - osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra, odborná kvalifikace dle zákona č. 96/2004 Sb., trestní bezúhonost, zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz, vzhledem k péči o klienty seniorského věku a klienty trpícími Alzheimerovou chorobou a jinými druhy demencí, znalosti o této problematice, důstojný a lidský přístup s ohledem na individualitu klientů, schopnost práce v užším týmu a spolupráce ve skupině, výhodou je znalost a schopnost používání alternativních technik, bazální stimulace, aj. přístupů v péči o klienta. Nabízíme: platové podmínky 17 760 - 26 230,- Kč., možnost i na DPP, vhodné i pro absolventy, podnikové stravování. Profesní životopis a také motivační dopis zašlete do 30.9.2015 na email: benesova@domov-brezno.cz.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung