Arbeitsort: Tschechische Republik, Středočeský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Nicht-wissenschaftliche Krankenpflege- und Geburtshilfefachkräfte
        Krankenschwestern/-pfleger

Aufgabenbereich:

Náplň práce: všeobecná sestra v ordinaci praktického lékaře, vč.vedení zdravotní sesterské dokumentace, vedení objednávkového systému ambulance, vč. adresného zvaní pacientů. Požadujeme: odpovídající minimálně středoškolské vzdělání, oprávnění k výkonu povolání bez odborného dozoru, praxi na pozici zdravotní sestry alespoň 3 roky, pečlivost, samostatnost, schopnost empatie i ve stresové situaci, klinické dovednosti, uživatelsky PC programy Microsoft-Office, Medicus výhodou, obsluha přístroje POCT (zaškolíme), ŘP sk. B, vlastní automobil výhodou - 1x týdně ordinace v cca 5km vzdálené obci Perspektiva: další vzdělávání, motivující pracovní a platové podmínky Nabízíme: stravenky v hodnotě 100,-Kč za odpracovaný den, 1000,- Kč měsíčně na penzijní/životní připojištění, práci na 35hod/týdně. V případě zájmu zasílejte své životopisy na uvedený email. Místo výkonu práce: Čáslav, Močovice

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung