Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Groß- und Einzelhandel

Aufgabenbereich:

SOU v oboru, praxe na vedoucí pozici v maloobchodní prodejně (vedoucí, zástupce vedoucí prodejny), zkušenosti s vedením kolektivu, praxe na pokladně. Mzda 13 500 Kč, prémie dle obratu prodejny, stravenky, 2-směnný provoz, pracovní poměr na půl roku s možností prodloužení, pracoviště Hradec nad Moravicí, nástup dle dohody. Žádáme uchazeče, aby své životopisy zasílali pouze emailem a do předmětu uvedli název pracovní pozice ZÁSTUPCE VEDOUCÍ - HRADEC NAD MORAVICÍ, e-mail: personalni@hruska.info. Nahlášeno 3.8.2015.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung