Arbeitsort: Tschechische Republik, Středočeský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 4

Berufsfeld

Metallarbeiter und Mechaniker
   Grobschmiede und Werkzeugmacher
        Werkzeugmacher

Aufgabenbereich:

Náplň práce: opravy dílů na železničních vozidlech - karoserie, okna, dveře, chladící soustava, palivová soustava, pneumatická a mechanická brzda, montáž celků na vozidla. Sestavování a montáž konstrukcí, podvozků a skříní nákladních vagónů.Provádění ostatních zámečnických prací (broušení, vrtání, seřizování). Požadujeme: znalost čtení technické dokumentace, vyučení v oboru zámečník, mechanik nebo jiném strojírenském oboru, praxe min. 1 rok. Nabízíme: příspěvek na stravování a další benefity, motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky, jistotu zaměsnání ve stabilní společnosti.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung