Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Sonstige Bereichsleiter
        Forschungs- und Entwicklungsleiter

Aufgabenbereich:

Společnost Sans souci, s.r.o. hledá pracovníka pro vývojové pracoviště v Dubici u České Lípy. Náplň práce: Vývoj a výzkum nových nanotechnologií, obsluha zařízení, komunikace s jinými vývojovými centry (soukromý sektor i vysoké školy), úpravy a odlaďování v nastavení zařízení, návrhy výrobních postupů, spolupráce přímo s designéry a konstruktéry. Požadujeme: SŠ a nebo VŠ technického směru, zodpovědnost, pečlivost, zručnost, zkušenosti s prací se sklem a kovem velkou výhodou, ochotu učit se, invenci, odvahu zkoušet a vyvíjet nové produkty a postupy, vysoké pracovní nasazení. Nabízíme: Práci ve vývojovém a výzkumném centru, zaškolení od výrobce stroje, spolupráce s vysokými školami a dalšími vývojovými centry, práci pro rozvíjející se společnost, která investuje do nových technologií, práci s unikátní technologií vyvinutou jen pro nás, pracovní poměr na dobu neurčitou, začátek možný ihned, práci je vhodná pro absolventy VŠ a SŠ technických směrů.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung