Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Moderne medizinische Fachberufe
        Diätassistenten und Ernährungsberater

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: NUTRITYP s.r.o.001, Sokolovská č.p. 30/59 , Karlín 86 00 Praha 86 - Svět zdraví - pobočka Sídlo: Ševce Matouše č.p. 1537/8, Krč40 00 Praha 4 Kontaktní osoba: Novotna, email: kamilanovotna.sz@gmail.com Požadavky: min. středoškolské vzdělání s maturiotu v oboru zaměřeném na zdraví a dietologii (dietní sestra, nutriční asistent, nutriční terapeut aj.), poř. certifikát z oblasti zdraví (Nutris...). Aktivitu, samostatnost, příjemné vystupování, výborné prodejní, prezentační a komunikační schopnosti, kladný vztah k doplňkům stravy, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), výhodou praxe v oblasti nutričního poradenství či obchodní činnosti Náplň práce: poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientel Světa zdraví, zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny, průběžné rozvíjení obchodních znalostí a dovedností, výhody: provize z prodeje, příspěvek na vzdělání, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení. počet hodin týdně 30- 40 hod. týdně na částečný nebo plný úvazek.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung