Arbeitsort: Tschechische Republik, Vysočina
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 3

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Sicherheits- und Qualitätskontrolleure
        Qualitätskontrolleure

Aufgabenbereich:

Náplň práce: - provádí kontrolu výrobků formou vizuální a měrové kontroly - vypracovává předepsané záznamy o kontrole Požadujeme : - min. SOU (strojírenský obor výhodou) - zkušenost s kontrolou výhodou - znalost práce s běžnými měřidly výhodou - dobrý zrak - spolehlivost, samostatnost Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dovolenou + Vánoce - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na kulturní a sportovní vyžití - příspěvek na stravování - letní tábor pro děti zaměstnanců - zaměstnanecký program vzdělávání Směny: 2 směnný nepravidelný režim 8 hod. (PO – NE). V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete naše požadavky, tak zašlete svůj životopis na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu zprávy uveďte "KONTROLOR - DECOLETA".

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung