Arbeitsort: Tschechische Republik, Olomoucký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Boten, Träger und Pförtner
        Pförtner, Wachpersonal

Aufgabenbereich:

Kvalifikační charakteristika: - Vzdělání SOU/ÚSO - mechanik/elektronik, SPŠ elektrotechnická. - Vyhl. č. 50/1978 Sb. min. § 7 - Řidičský průkaz skupiny B, - Vstupní lékařská prohlídka + lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel, - Čistý výpis z rejstříku trestů, - Osvědčení profesní kvalifikace ,,STRÁŽNÝ , Místo výkonu práce: území Olomouckého kraje. Případný nástup od 1. října 2015 (ihned), smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení. Rovnoměrně rozvržená pracovní doba, týdenní úvazek 40 hodin týdně. Základní měsíční mzda III. tarifní stupeň: 11.200,- Kč + pohyblivé složky mzdy.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung