Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Schiffs-, Flugzeugführer und verwandte Berufe
        Flugsicherungtechniker

Aufgabenbereich:

Požadujeme: SŠ vzdělání Velmi dobré komunikační dovednosti a prozákaznický přístup Min. 1 rok praxe s vedením lidí Základní znalost práce na PC Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost Reprezentativní a příjemné vystupování Samostatnost, iniciativa Náplň práce: Řřízení týmu pracovníků příjmu a výdeje na pobočce Zodpovědnost za reprezentativní vystupování pracovníků na pobočce Zodpovědnost za osobní komunikaci a zabezpečení kvalitního servisu klientům pobočky Zodpovědnost za poskytování informací o produktech klientům Kontrola udržování čistoty na pobočce Komunikace s vedením společnosti, příprava reportů Příjem a výdej zásilek Práce na pokladně s hotovostí Administrativní činnost spojená s chodem pobočky Nabízíme: Odpovídající mzdové ohodnocení Moderní pracovní prostředí Mladý kolektiv Pracovní doba: 10:30-19:00 Nástup ihned

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung