Arbeitsort: Tschechische Republik, Karlovarský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Büroangestellte mit Kundenkontakt
   Kundeninformationsangestellte
        Empfangsbürokräfte und Auskunftspersonal

Aufgabenbereich:

Požadujeme: - vzdělání SŠ s maturitou - kopie dokladů o dosaženém vzdělání - výpis z rejstříku trestů - znalost cizích jazyků - Nj, Rj, Aj - praxe ve vedoucí funkci, znalost hotelového provozu - dobrá znalost práce na PC, především MS Office - profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupování - pracovitost, spolehlivost, časová flexibilita - nástup možný ihned nebo dle dohody. Nabízíme: - mzda 17.500,- + jazykové příplatky + měsíční prémie - stabilní mzdové a pracovní podmínky - možnost seberealizace - zaměstnanecké výhody a benefity Své životopisy zasílejte do 7.8.2015 na personální oddělení Ing. Miloslavě Brožíkové, personalistce náborářce e-mailem na adresu brozikova@laznejachymov.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na tel.č.: 702153251. Výběrové řízení proběhne v týdnu od 11.8. do 14.8.2015.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung