Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Haushaltshilfen
        Reinigungspersonal in Büros, Hotels usw.

Aufgabenbereich:

Hledáte možnost dlouhodobého přivýdělku? Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme na částečný úvazek do Českých Budějovic pozici uklízeč/ka. Práce je dlouhodobého charakteru. Náplň práce: * každodenní úklid zázemí prodejny * minimálně jednou měsíčně mytí oken a výlohy * úklid toalet a kuchyňky Požadujeme: * předchozí praxe na obdobné pozici výhodou * pozitivní a zodpovědný přístup k práci * pečlivost, zručnost * platný zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství výhodou Očekáváme: * samostatnost, spolehlivost, pečlivost * zájem o dlouhodobou spolupráci Nabízíme: * práci na HPP, zkrácený pracovní úvazek - 20 hod/ týden * pracovní doba PO-PÁ 6:00 - 10:00 * pracoviště v Českých Budějovicích * nástup možný dle domluvy * stabilní zázemí firmy s dlouholetým působením na trhu Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung