Arbeitsort: Tschechische Republik, Olomoucký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Haushaltshilfen
        Reinigungspersonal in Büros, Hotels usw.

Aufgabenbereich:

Úklid Pracoviště: Generální ředitelství cel Polská 74/97, Povel, 779 00 Olomouc. Počet míst:1 Směnnost: jednosměnný, ranní (7:00-15:30) Pracovní úvazek: plný nebo zkrácený. Mzda: 53,10 Kč. + osobní ohodnocení. Nástup dle dohody. Požadujeme: čistý trestní rejstřík. Vyhrazeno pro OZP. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nutno uvést, o jaké pracoviště máte zájem. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě. V době: Po-Pá 9:00-14:00 hod. tel.: 723 612 506, popřípadě zaslat životopis na e-mail info@forcorp.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung