Arbeitsort: Tschechische Republik, Středočeský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Haushaltshilfen
        Reinigungspersonal in Büros, Hotels usw.

Aufgabenbereich:

Úklid provozovny ubytovacích služeb. Jedná se o práci v rozmezí 1,5 až 2,5 hodiny denně od 8:30 hodin, ve dnech PO-PÁ. Provádí se úklid společných prostor, tj. kancelář, kuchyňky, koupelny, WC, chodby, sušárny, sklad, úklidové komory… Fixní mzda = za 1,5 až 2,5 hodin/denně, počet hodin strávených prací záleží pouze na výkonu zaměstnance, tedy čím dříve bude úklid proveden, tím méně hodin strávíte v práci, mzda je však fixní tedy vychází od 85,- Kč/hod reálně až 140,- Kč/hod. Fixní mzda 4600,- Kč / měsíc, za 8 až 13 hodin za týden, počet hodin strávených v práci záleží pouze na výkonu zaměstnance. 85,- až 140,- Kč za hodinu, 1 směna, pracovní dny pouze PO-PÁ, bez pracovních víkendů, fixní mzda 4600,- Kč/měsíc = za 1,5 až 2,5 hodin/denně. První kontakt od 14.9.2015 telefonicky nebo osobně na adrese K Raškovci 158, Kolín (Zálabí) po předchozí tel. domluvě.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung