Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Anzahl der Arbeitsplätze: 5

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte

Aufgabenbereich:

Hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Úklidový pracovník/nice. Pozice je vhodná i jako brigáda pro studenty. Pracovní poměr je uzavřen formou DPP s možností rozšíření na HPP. Náplň práce: úklid komerčních prostor a domácností, úklid panelových a bytových domů, Požadujeme: samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, časovou flexibilitu, spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, zkušenosti s úklidem výhodou, Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, min. 70,- Kč / hod., možnost dlouhodobé spolupráce. Místo výkonu práce: České Budějovice a okolí, Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na email: info@profispol.cz. Těšíme se na případnou spolupráci.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung