Arbeitsort: Tschechische Republik, Vysočina
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Metallarbeiter und Mechaniker
   Grobschmiede und Werkzeugmacher
        Werkzeugmacher

Aufgabenbereich:

Náplň práce - řízení služebního vozidla řádným a bezpečným způsobem dle potřeb organizace, jízdy ve všední dny, občas i o víkendech a ve svátcích, vedení záznamů a dokladů o provozu vozidla, kontrola technického stavu vozidla, zajištění tankování PHM do vozidla, výpomoc s nakládáním a vykládáním zboží chráněné dílny, nákup zboží dle rozpisu provozů, správce budov (drobné opravy), příprava stánků na akce (bourání, stavění) Požadujeme -ŠS, s výučním listem, způsobilost v řízení osobního automobilu, ŘP. sk. B, praxe v řízení osobního vozidla min. 3 roky, řízení bez nehody podmínkou, kladný vztah a empatie k hendikepovaným, dále ochotu, vstřícnost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost k majetku i osobám, organizační schopnosti, časová flexibilita

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung