Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: 120.00 CZK / monatlich

Berufsfeld

Metallarbeiter und Mechaniker
   Grobschmiede und Werkzeugmacher
        Werkzeugmacher

Aufgabenbereich:

ÚDRŽBÁŘ/-KA BUDOV - DPP od 1. 9. 2015 do 31. 12. 2015, jedná se o zkrácený pracovní úvazek na cca 12 hod./týdně - Náplň práce: běžná údržba nemovitostí a jejich okolí, drobné opravy vodoinstalatérské, topenářské, elektrikářské, opravy nábytku, údržba venkovního areálu, sečení trávy a údržba zeleně, kontrola a obsluha technologií areálu - Požadujeme: min. vyučení, bezúhonnost, spolehlivost, manuální zručnost, schopnost samostatné práce, zodpovědnost za odvedenou práci, zdravotní způsobilost odpovídající fyzické práci ve venkovním prostředí, zkušenosti v oboru, vyhl. č. 50/1978 Sb., oprávnění k obsluze plynových zařízení, nízkotlakých kotelen a tlakových nádob - výhodou, není podmínkou - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu nás telefonicky kontaktujte od Po - Ne od 8:00 - 20:00 hod. na tel. č. 606 680 529 (p. Ing. Kiele) nebo své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: miloslav.kiele@noncore.cz (p. Ing. Kiele)

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung