Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Büroangestellte mit Kundenkontakt
   Kundeninformationsangestellte
        Telefonisten

Aufgabenbereich:

Jsme skvělý tým Telefonních bankéřů týmu GE Money Auto - Nemáme pobočky, takže veškerou komunikaci a servis klientům poskytneme komfortně po telefonu - Pracujeme na směny v rozmezí 8.00 – 18.00, bez víkendů a svátků - Jsme hodnoceni podle toho, jak kvalitně dokážeme najít klientovi to správné řešení v oblasti financování automobilů a motorek - Pořád se učíme nové věci a budujeme si kariéru - Máme smlouvu přímo s GE Money Auto a všechny bankovní benefity - Máme maturitu a budeš ji potřebovat i Ty CO SE U NÁS NAUČÍŠ A BUDEŠ DĚLAT - Naučíš se poskytnout servis tak, aby u klientů vše klapalo jako dobře namazaný stroj - Zdokonalíš své komunikační dovednosti - Staneš se odborníkem v oblasti financování automobilů a motorek CO TI TŘEBA JINDE NENABÍDNOU? - 5 týdnů dovolené a další dny volna navíc - Stravenky a Flexipass poukázky - Bonusová složka mzdy vyplácena měsíčně - Společné týmové akce - Moderní posilovnu, relax zónu a kavárnu přímo v práci

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung