Arbeitsort: Tschechische Republik, Olomoucký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte
        Elektrotechniker

Aufgabenbereich:

NÁPLŇ PRÁCE: zpracování nabídek obráběných dílů normování práce zavádění nových výrobních technologií a jejich optimalizace zvyšování produktivity ve výrobě, zlepšování procesů odhalování výrobních problémů, analyzování a odstraňování příčin CO PO VÁS POŽADUJEME: VŠ/SŠ - obor strojírenství znalost technologie obrábění znalost čtení výkresové dokumentace technické myšlení znalost MS Office znalost CAD, COM systémů výhodou řidičský průkaz sk. B výhodou CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: stabilní a perspektivní zaměstnání kariérní růst výkonové bonusy další benefity V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: http://prace.unex.cz/cs/volne-pozice/olomouc/technolog-obrabeni.html

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung